O firmie

Bazą do powstania marki Biology for Garden były innowacyjne produkty stworzone w oparciu o pożyteczne mikroorganizmy wspierające uprawę roślin domowych, balkonowych i ogrodowych. Biology for Garden to nowa marka na rynku biotechnologii – należąca do spółki Bio-Lider, która działa w szeroko pojętej branży ogrodniczej i agro. Dzięki wielu badaniom skuteczności, nowoczesnemu zapleczu laboratoryjnemu i doświadczeniom mamy pewność, że skład i działanie preparatów pozwolą użytkownikom zadbać o rośliny kompleksowo.


Biologiczne produkty są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.


Biopreparaty stanowią klucz do rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów związanych z ochroną i pielęgnacją roślin, ponieważ są kompatybilne z nimi i co najważniejsze nie wywołują stresu, którym jest oprysk chemiczny, nawożenie, choroby grzybowe oraz warunki atmosferyczne takie jak przymrozki, oraz duże nasłonecznienie, a także zbyt duże opady, susze i wiele innych.


Celem firmy jest dawanie Konsumentom dostępu do łatwych i bezpiecznych rozwiązań do uprawy roślin ogrodowych i domowych, w tym do zrównoważonej uprawy trawników. Stosując produkty Biology for Garden mamy pewność, że nasz ogród będzie pięknym i bezpiecznym miejscem, gdzie możemy odpocząć i korzystać z uroków natury w zgodzie z jej biologicznym rytmem.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl